1992.04.15.
,,3. A miniszteri bizottság tagjai az igazságügyminiszter, a belügyminiszter, a földművelésügyi miniszter, a pénzügyminiszter és a privatizációért felelős tárca nélküli miniszter. A bizottság munkájába a bizottság elnöke állandó vagy eseti jelleggel a Kormány más tagját is bevonhatja. A bizottság a működési rendjét maga állapítja meg.''