2023.12.01.
„(1) A Képviselő-testület ülését a polgármester, akadályoztatása esetén az alpolgármester – együttes akadályoztatásuk esetén – a nem akadályoztatott korelnök hívja össze, és vezeti. Az ülést összehívni az időpontja előtt legalább 5 nappal kell. A testület rendes üléseit havonta, a hónap utolsó csütörtökén, 16.00 órai kezdettel tartja. Ha ez a nap munkaszüneti nap, akkor a képviselő-testület a munkaterv elfogadásakor másik napot határoz meg”