Kifejezéskereső
Tartalomjegyzék
- Szerkezet
Sásd Város Önkormányzata Képviselő-testületének 5/2026. (IV. 27.) önkormányzati rendelete
Sásd Város Önkormányzata 2025. évi zárszámadásáról
[1] Sásd Város Önkormányzata az Alaptörvény 32. cikk (2) bekezdésében meghatározott eredeti jogalkotói hatáskörében,
[2] az Alaptörvény 32. cikk (1) bekezdés f) pontjában meghatározott feladatkörében eljárva, figyelemmel Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény 111. §-ában foglaltakra, valamint az államháztartásról szóló 2011. évi CXCV. törvény rendelkezéseire az önkormányzat 2025. évi költségvetésének végrehajtásáról a következő rendeletet alkotja.
1. § (1) A képviselő-testület az önkormányzat 2025. évi bruttó költségvetésének végrehajtását 1.689.476 ezer forint költségvetési kiadással és 764.624 ezer forint finanszírozási kiadással, mindösszesen 2.454.100 ezer forint együttes kiadással, ezen belül
a) a személyi juttatás előirányzatának felhasználását 611.626 ezer forint
b) a munkaadót terhelő járulék előirányzat felhasználását 89.092 ezer forint
c) a dologi kiadások előirányzatának felhasználását 356.646 ezer forint
d) az ellátottak pénzbeli juttatásainak felhasználását 3.734 ezer forint
e) az egyéb működési célú kiadások felhasználását 231.605 ezer forint
f) a beruházási kiadás előirányzatának felhasználását 144.483 ezer forint
g) a felújítási kiadás előirányzatának felhasználását 252.289 ezer forint
h) az egyéb felhalmozási kiadás előirányzatának felhasználását 0 ezer forint
i) a finanszírozás előirányzatának felhasználását 764.624 ezer forint
összegben jóváhagyja.
(2) A képviselő-testület az önkormányzat 2025. évi nettó költségvetésének végrehajtását 1.689.476 ezer forint költségvetési kiadással és 26.012 ezer forint finanszírozási kiadással, mindösszesen 1.715.488 ezer forint együttes kiadással, ezen belül
a) a személyi juttatás előirányzatának felhasználását 611.626 ezer forint
b) a munkaadót terhelő járulék előirányzat felhasználását 89.092 ezer forint
c) a dologi kiadások előirányzatának felhasználását 356.646 ezer forint
d) az ellátottak pénzbeli juttatásainak felhasználását 3.734 ezer forint
e) az egyéb működési célú kiadások felhasználását 231.605 ezer forint
f) a beruházási kiadás előirányzatának felhasználását 144.483 ezer forint
g) a felújítási kiadás előirányzatának felhasználását 252.289 ezer forint
h) az egyéb felhalmozási kiadás előirányzatának felhasználását 0 ezer forint
i) a finanszírozás előirányzatának felhasználását 26.012 ezer forint
összegben jóváhagyja.
2. § Az önkormányzati költségvetés 1. § szerinti kiadási előirányzatainak teljesítését az 1. mellékletben részletezett címek szerint a 3. melléklet, a forrásonkénti bontását a 2. melléklet tartalmazza.
3. § (1) A képviselő-testület az önkormányzat 2025. évi bevételi előirányzatainak bruttó teljesítését mindösszesen 3.743.352 ezer forintban, nettó teljesítését mindösszesen 3.004.740 ezer forintban állapítja meg.
(2) A képviselő-testület a teljesített bevételek és kiadások által kimutatott 1.289.252 ezer forintos bevételi különbözetet az áthúzódó fejlesztési és működési feladatokra fordítja.
4. § A 3. § szerinti bevételek címenkénti részletezését a 3. melléklet, a forrásonkénti bontását a 2. melléklet tartalmazza.
5. § (1) A képviselő-testület az önkormányzat 2025. évi záró pénzügyi mérlegét a 2. mellékletben foglaltak szerint jóváhagyja.
(2) Az önkormányzat működési és fejlesztési mérlegének teljesülését a 4. melléklet alapján fogadja el az önkormányzat.
6. § A képviselő-testület a kiadási főösszegből
a) a felhalmozási és felújítási előirányzatok célonkénti teljesítését az 5. melléklet szerinti részletezéssel,
b) a pénzeszközátadás és egyéb támogatás előirányzatainak célonkénti teljesítését, valamint a közvetett támogatásokat a 6. melléklet szerinti részletezéssel jóváhagyja.
7. § A képviselő-testület a bevételi főösszeg forrásai közül
a) az állami támogatások teljesülését a 7. melléklet szerinti részletezéssel,
b) az önkormányzat közhatalmi és működési bevételeinek teljesítését a 8. melléklet szerinti részletezéssel,
c) a felhalmozási bevételek teljesítését a 9. melléklet szerinti részletezéssel,
d) a támogatások és működési célú átvett pénzeszközök bevételeinek teljesítését a 10. melléklet szerinti részletezéssel
jóváhagyja.
8. § (1) A rendelet 11. melléklete tartalmazza a Sásdi Általános Művelődési Központ 2025. évi pénzügyi mérlegét intézmény-egységekre bontottan.
(2) A rendelet 12. melléklete tartalmazza a Sásdi Család-és Gyermekjóléti Központ 2025. évi pénzügyi mérlegét egységekre bontottan.
(3) A rendelet 13. melléklete tartalmazza a Sásdi Közös Önkormányzati Hivatal 2025. évi pénzügyi mérlegét egységekre bontottan.
(4) A rendelet 14. mellékletével az önkormányzat elfogadja a 2025. év tartalékait.
(5) A rendelet 15. mellékletével az önkormányzat elfogadja a 2025. évben teljesített finanszírozási bevételeket és kiadásokat.
(6) Az előző évről áthúzódó feladatok 2025. évi teljesülését a 16. melléklet szerint hagyja jóvá.
(7) A betöltött álláshelyek, átlagos statisztikai létszámának címenkénti részletezettségét 2025.12.31-i fordulónappal a 17. melléklettel hagyja jóvá az önkormányzat.
(8) A rendelet 18. mellékletével az önkormányzat elfogadja a Sásd Város Önkormányzatának adósságot keletkeztető ügyletei (Stabilitási törvény 3. § (1) bekezdés, 10. § és 45. § (1) bekezdés) 2025. évben teljesített határát.
(9) A rendelet 19. mellékletével az önkormányzat elfogadja az önkormányzati feladatok kiadásait és bevételeit kötelező, önként vállalt és államigazgatási feladatok bontásban.
(10) A rendelet 20. mellékletével az önkormányzat elfogadja a tervezett gördülő tervezés 2025.évi teljesülését.
(11) A rendelet 21. mellékletével az önkormányzat elfogadja az immateriális javak, tárgyi eszközök koncesszióba, vagyonkezelésbe adott eszközök állományának alakulásáról és az elhasználódás fokáról szóló kimutatást.
(12) A rendelet 22. melléklete tartalmazza az önkormányzat összesített eredmény kimutatását.
(13) A rendelet 23. melléklete mutatja be az önkormányzat maradvány elszámolását összesítve és intézményenként részletezve.
(14) A rendelet 24. melléklete mutatja be az önkormányzat összesített vagyonmérlegét.
(15) A rendelet 25. mellékletével az önkormányzat elfogadja a 2025. évi előirányzat-felhasználási terv teljesülését.
(16) A rendelet 26. melléklete tartalmazza az önkormányzat törzsvagyonába tartozó ingatlanok jegyzékét.
9. § (1) A képviselőtestület az önkormányzat összevont maradványát 1.270.923 ezer forintban állapítja meg.
(2) Az önkormányzat tudomásul veszi az (1) bekezdés szerinti maradványt módosító tételeket a 21. melléklet alapján.
(3) Az önkormányzat megállapítja, hogy a 23. melléklet 2. pontjában közöltek alapján szabad felhasználású pénzmaradvány teljesítést nem tervez a 2026. évi költségvetésében, a működési pénzmaradványként betervezett összeget teljes egészében a 2026. évi költségvetésben jelentkező működési és fejlesztési forráshiány mérséklésére fordíttotta, a betervezett fejlesztési pénzmaradványát az áthúzódó feladatok ellátására fordítja, egyben a testület kijelenti, hogy a 2025-ben képződött felhalmozási bevételeit felhalmozási célra fordította, mely tartalmazza a magánszemélyek kommunális adójának 100 %-át is. A 2025. évben teljesített magánszemélyek kommunális adójának és a lakóingatlaok és nem lakóingatlanok bérleti bevételét teljes egészében fejlesztési célra fordította a testület.
10. § Az önkormányzat a 2025. évben keletkezett helyi iparűzési adóbevételeit elsősorban a támogatással nem finanszírozott szociális feladatokra fordította. Kiemelt hangsúlyt kapott a központi költségvetésnek közoktatási célra átadott összeg teljesítése, a kötelező feladatok ellátásának biztosítása, hangsúlyozottan a településüzemeltetés és a városfejlesztés.
11. § Ez a rendelet a kihirdetését követő harmadik napon lép hatályba, és 2029. január 1-jén hatályát veszti.
1. melléklet az 5/2026. (IV. 27.) önkormányzati rendelethez
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONT ÉS |
Általános Művelődési Központ |
K |
091110 |
999000 |
0101 |
|
2 |
SÁSDI KÖZÖS ÖNKORMÁNYZATI HIVATAL |
Közös hivatal |
K,Á |
011130 |
999000 |
0201 |
|
2 |
OGY, EP, ÖNK választások |
K |
016010 |
999000 |
0202 |
|
|
3 |
SÁSDI CSALÁD-és GYERMEKJÓLÉTI KÖZPONT |
Család-és gyermekjóléti központ |
K |
104043 |
999000 |
0301 |
|
4 |
Egészségügyi ellátás |
Fogorvosi ellátás |
K |
072311 |
862301 |
0401 |
|
4 |
Védőnői szolgálat |
K |
074031 |
999000 |
0402 |
|
|
5 |
|
Családi támogatások |
K,Ö |
104051 |
0501 |
|
|
5 |
Egyéb szociális támogatások |
K,Ö |
107060 |
0501 |
||
|
5 |
Kölcsönök nyújtása, vtér |
K |
011130 |
999000 |
0502 |
|
|
5 |
Szoc.étkeztetés |
K,Ö |
107051 |
889921 |
0503 |
|
|
5 |
Tanyagondnoki szolgálat |
K |
107055 |
999000 |
0504 |
|
|
6 |
Üdülők |
Üdültetés Fonyódliget |
K,Ö |
081071 |
552001 |
0601 |
|
7 |
Közfoglalkoztatás |
Hosszabb közfoglalkoztatás |
K |
041233 |
999000 |
0701 |
|
8 |
|
Saját v.bérelt ing haszn |
K,Ö |
013350 |
680001 |
0801 |
|
8 |
Temető fenntartás |
K |
013320 |
960302 |
0802 |
|
|
8 |
Utak, hidak |
K |
045160 |
999000 |
0803 |
|
|
8 |
Közvilágítás |
K |
064010 |
999000 |
0804 |
|
|
8 |
Köztisztasági tev. |
K |
066020 |
999000 |
0805 |
|
|
8 |
Vízkárelhárítás |
K |
047410 |
999000 |
0806 |
|
|
8 |
Piac és vásár |
K |
047120 |
999000 |
0807 |
|
|
8 |
Tel.vízell.és vízmin.véd |
K |
063020 |
999000 |
0808 |
|
|
8 |
Közösségi busz |
K,Ö |
011130 |
999000 |
0809 |
|
|
8 |
Nonprofit szervek támogatása |
K |
011130 |
999000 |
0810 |
|
|
8 |
Egyéb városgazd és karbantartók |
K |
066020 |
999000 |
0811 |
|
|
8 |
LJD-011 |
K |
011130 |
999000 |
0812 |
|
|
8 |
RFD-934 |
K |
011130 |
999000 |
0813 |
|
|
8 |
VIS MAIOR 2023 |
K |
011130 |
999000 |
0814 |
|
|
8 |
LEADER gasztroturisztikai pályázat |
K |
011130 |
999000 |
0815 |
|
|
8 |
Renault Trafic PVS-408 |
K |
011130 |
999000 |
0816 |
|
|
8 |
RSR-003 Dacia Duster |
K |
011130 |
999000 |
0817 |
|
|
8 |
Ford Custom AA JH 012 |
K |
011130 |
999000 |
0818 |
|
|
8 |
Renault Austral AIAV091 |
K |
011130 |
999000 |
0819 |
|
|
9 |
|
Önkormányzati jogalkotás |
K |
011130 |
999000 |
0901 |
|
9 |
Önkorm.elsz. |
K |
018010 |
999000 |
0902 |
|
|
9 |
SDG-835 Opel Insignia |
K |
011130 |
999000 |
0903 |
|
|
10 |
KEOP-1.3.0 Ivóvízminőségjav |
KEOP-1.3.0 Ivóvízminőségjav |
K |
011130 |
999000 |
1001 |
|
11 |
Tanuszoda |
Tanuszoda |
K |
011130 |
999000 |
1101 |
|
12 |
ÁROP |
ÁROP |
K |
011130 |
999000 |
1201 |
|
13 |
ASP |
ASP |
K |
011130 |
999000 |
1301 |
|
14 |
|
TOP-1.1.3-16 PIAC |
K |
011130 |
999000 |
1401 |
|
14 |
TOP 3.2.1.-15 ENERGETIKA |
K |
011130 |
999000 |
1402 |
|
|
14 |
TOP-2.1.3-15 CSVÍZ |
K |
011130 |
999000 |
1403 |
|
|
14 |
TOP-2.1.2 ZÖLD VÁROS |
K |
011130 |
999000 |
1404 |
|
|
14 |
TOP-2.1.3-16 CSVÍZ HÖRNYÉK |
K |
011130 |
999000 |
1405 |
|
|
14 |
TOP-1.4.1-19 BÖLCSŐDE |
K |
011130 |
999000 |
1406 |
|
|
14 |
TOP_PLUSZ-2.1.1 ENERGETIKA 2022 |
K |
011130 |
999000 |
1407 |
|
|
14 |
TOP_PLUSZ-1.2.1 KÖZÖSSÉG 2022 |
K |
011130 |
999000 |
1408 |
|
|
14 |
TOP_PLUSZ-1.2.1 ZÖLD 2022 |
K |
011130 |
999000 |
1409 |
|
|
14 |
TOP_PLUSZ-1.2.1 ÚJTELEP CSVÍZ |
K |
011130 |
999000 |
1410 |
|
|
14 |
TOP_PLUSZ-1.2.1 SZENT IMRE CSVÍZ |
K |
011130 |
999000 |
1411 |
|
|
14 |
TOP_PLUSZ-1.2.1 NAGYVÁRAD CSVÍZ |
K |
011130 |
999000 |
1412 |
|
|
14 |
TOP_PLUSZ-3.3.2 EGÉSZSÉGHÁZ |
K |
011130 |
999000 |
1413 |
|
|
14 |
TOP_PLUSZ-3.3.2 SZOC INFRA |
K |
011130 |
999000 |
1414 |
|
|
14 |
TOP_PLUSZ-1.1.3 KIÁLLÍTÓ TÉR |
K |
011130 |
999000 |
1415 |
|
|
14 |
TOP PLUSZ 1.2.1 KÖZLEKEDÉS |
K |
011130 |
999000 |
1417 |
|
|
15 |
GYEP |
EFOP-1.4.2 GYEP |
K |
011130 |
999000 |
1501 |
|
16 |
INFRA |
EFOP-2.1.2 INFRA |
K |
011130 |
999000 |
1601 |
|
17 |
EFOP392 |
EFOP-3.9.2 OKTATÁS |
K |
011130 |
999000 |
1701 |
|
18 |
EFOP153 |
EFOP-1.5.3 RENDEZVÉNY |
K |
011130 |
999000 |
1801 |
|
19 |
|
TOP-3.2.1-16-napelem |
K |
011130 |
999000 |
1901 |
|
19 |
Magyar Falu Program Óvoda udvar MF |
K |
011130 |
999000 |
1902 |
|
|
19 |
LEADER KAMERA |
K |
011130 |
999000 |
1903 |
|
|
19 |
Magyar Falu járda |
K |
011130 |
999000 |
1904 |
|
|
19 |
Magyar Falu Dózsa Gy. utca útépítés |
K |
062020 |
999000 |
1905 |
|
|
19 |
Zártkert Hörnyék útépítés |
K |
042120 |
999000 |
1906 |
|
|
19 |
Nyári szünidei táboroztatás 2022 |
K |
082092 |
999000 |
1914 |
|
|
19 |
VJP EGÉSZSÉGHÁZ |
K |
011130 |
999000 |
1915 |
|
|
19 |
DIMOP PLUSZ 2.1.1 EMR |
K |
011130 |
999000 |
1916 |
|
|
19 |
BELFÖLDI PÁLYÁZATOK |
K |
011130 |
999000 |
1917 |
|
|
1.-19. |
Önkormányzat összesen |
2. melléklet az 5/2026. (IV. 27.) önkormányzati rendelethez
1. Sásd Város Önkormányzata költségvetési jelentése (ezer forintban)
|
Ssz. |
Megnevezés |
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
Tény |
Ssz. |
Megnevezés |
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
Tény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bevételek |
Kiadások |
||||||||
|
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
932 704 |
976 286 |
987 321 |
1 |
Személyi juttatások |
605 433 |
620 865 |
611 626 |
|
Önkormányzatok működési támogatása |
910 628 |
948 210 |
948 210 |
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
84 416 |
92 005 |
89 092 |
|
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
19 155 |
77 948 |
77 948 |
3 |
Dologi kiadások |
445 572 |
465 712 |
356 646 |
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
121 000 |
127 800 |
135 425 |
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
7 000 |
6 900 |
3 734 |
|
4 |
Működési bevételek |
132 870 |
140 243 |
155 579 |
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
397 841 |
456 274 |
231 605 |
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
18 160 |
36 710 |
10 923 |
6 |
Beruházási kiadások |
1 028 547 |
1 041 676 |
144 483 |
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
1 955 |
3 955 |
3 904 |
7 |
Felújítási kiadások |
228 753 |
287 138 |
252 289 |
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
|
Költségvetési bevételek |
1 225 845 |
1 362 942 |
1 371 101 |
Költségvetési kiadások |
2 797 562 |
2 970 569 |
1 689 476 |
||
|
Költségvetési bev.és kiad. egyenlege |
- |
- |
- |
Költségvetési bev.és kiad. egyenlege |
-1 571 718 |
-1 607 627 |
-318 375 |
||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
2 335 802 |
2 405 353 |
2 372 251 |
9 |
Finanszírozási kiadások |
764 084 |
797 726 |
764 624 |
|
Maradvány igénybevétele |
1 596 491 |
1 596 589 |
1 596 589 |
||||||
|
Bevételek összesen |
3 561 647 |
3 768 296 |
3 743 352 |
Kiadások összesen |
3 561 647 |
3 768 296 |
2 454 100 |
||
|
Finanszírozás egyenlege |
- |
0 |
1 289 252 |
Finanszírozás egyenlege |
0 |
- |
- |
||
2. Sásd Város Önkormányzata nettó költségvetési jelentése (ezer forintban)
|
Ssz. |
Megnevezés |
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
Tény |
Ssz. |
Megnevezés |
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
Tény |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bevételek |
Kiadások |
||||||||
|
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
932 704 |
976 286 |
987 321 |
1 |
Személyi juttatások |
605 433 |
620 865 |
611 626 |
|
Önkormányzatok működési támogatása |
910 628 |
948 210 |
948 210 |
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
84 416 |
92 005 |
89 092 |
|
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
19 155 |
77 948 |
77 948 |
3 |
Dologi kiadások |
445 572 |
465 712 |
356 646 |
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
121 000 |
127 800 |
135 425 |
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
7 000 |
6 900 |
3 734 |
|
4 |
Működési bevételek |
132 870 |
140 243 |
155 579 |
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
397 841 |
456 274 |
231 605 |
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
18 160 |
36 710 |
10 923 |
6 |
Beruházási kiadások |
1 028 547 |
1 041 676 |
144 483 |
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
1 955 |
3 955 |
3 904 |
7 |
Felújítási kiadások |
228 753 |
287 138 |
252 289 |
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
|
Költségvetési bevételek |
1 225 845 |
1 362 942 |
1 371 101 |
Költségvetési kiadások |
2 797 562 |
2 970 569 |
1 689 476 |
||
|
Költségvetési bev.és kiad. egyenlege |
- |
- |
- |
Költségvetési bev.és kiad. egyenlege |
-1 571 718 |
-1 607 627 |
-318 375 |
||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
1 596 491 |
1 633 639 |
1 633 639 |
9 |
Finanszírozási kiadások |
24 773 |
26 012 |
26 012 |
|
Maradvány igénybevétele |
1 596 491 |
1 596 589 |
1 596 589 |
||||||
|
Bevételek összesen |
2 822 336 |
2 996 581 |
3 004 740 |
Kiadások összesen |
2 822 336 |
2 996 581 |
1 715 488 |
||
|
Finanszírozás egyenlege |
0 |
0 |
1 289 252 |
Finanszírozás egyenlege |
- |
- |
- |
||
3. melléklet az 5/2026. (IV. 27.) önkormányzati rendelethez
1. Sásdi Általános Művelődési Központ és Konyhák
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
1 |
ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONT ÉS KONYHÁK |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
350 |
0,00% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
76 105 |
72 815 |
77 202 |
106,03% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
0 |
0 |
150 |
0,00% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
76 105 |
72 815 |
77 702 |
106,71% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
432 086 |
457 229 |
420 996 |
92,08% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
2 687 |
2 695 |
2 695 |
100,00% |
||
|
Bevételek összesen |
508 191 |
530 044 |
498 699 |
94,09% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
280 090 |
276 271 |
272 787 |
98,74% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
40 915 |
46 031 |
43 945 |
95,47% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
170 886 |
194 861 |
165 391 |
84,88% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
16 300 |
12 881 |
3 743 |
29,06% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
508 191 |
530 044 |
485 866 |
91,67% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Kiadások összesen |
508 191 |
530 044 |
485 866 |
91,67% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
432 086 |
457 229 |
420 996 |
92,08% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
12 833 |
0,00% |
|||
2. Sásdi Közös Önkormányzati Hivatal
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
2 |
SÁSDI KÖZÖS ÖNKORMÁNYZATI HIVATAL |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
800 |
800 |
674 |
84,26% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
800 |
800 |
674 |
84,26% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
241 831 |
250 494 |
254 986 |
101,79% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
84 |
174 |
174 |
100,00% |
||
|
Bevételek összesen |
242 631 |
251 294 |
255 660 |
101,74% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
193 574 |
201 353 |
201 118 |
99,88% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
28 520 |
29 771 |
29 768 |
99,99% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
20 097 |
19 536 |
19 045 |
97,49% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
440 |
635 |
526 |
82,81% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
242 631 |
251 294 |
250 456 |
99,67% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Kiadások összesen |
242 631 |
251 294 |
250 456 |
99,67% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
241 831 |
250 494 |
254 986 |
101,79% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
5 203 |
0,00% |
|||
3. Sásdi Család- és Gyermekjóléti Központ
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
3 |
SÁSDI CSALÁD-és GYERMEKJÓLÉTI KÖZPONT |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
1 476 |
1 476 |
1 616 |
109,47% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
1 476 |
1 476 |
1 616 |
109,47% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
68 776 |
67 471 |
66 110 |
97,98% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
611 |
611 |
611 |
100,00% |
||
|
Bevételek összesen |
70 252 |
68 947 |
67 725 |
98,23% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
54 916 |
53 309 |
52 033 |
97,61% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
6 789 |
6 849 |
6 847 |
99,97% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
6 899 |
6 081 |
5 887 |
96,81% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
1 648 |
2 708 |
2 665 |
98,42% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
70 252 |
68 947 |
67 432 |
97,80% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Kiadások összesen |
70 252 |
68 947 |
67 432 |
97,80% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
68 776 |
67 471 |
66 110 |
97,98% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
293 |
0,00% |
|||
4. Egészségügyi ellátás
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
4 |
Egészségügyi ellátás |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
0 |
6 000 |
6 102 |
101,71% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
0 |
0 |
370 |
0,00% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
0 |
6 000 |
6 472 |
107,87% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Bevételek összesen |
0 |
6 000 |
6 472 |
107,87% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
0 |
4 521 |
4 553 |
100,70% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
0 |
588 |
589 |
100,09% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
3 355 |
4 855 |
5 731 |
118,05% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
0 |
0 |
19 |
0,00% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
3 355 |
9 964 |
10 891 |
109,31% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Kiadások összesen |
3 355 |
9 964 |
10 891 |
109,31% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
-3 355 |
-3 964 |
-4 419 |
111,48% |
|||
5. Szociális tevékenység
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
5 |
Szociális tevékenység |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
200 |
200 |
19 |
9,50% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
200 |
200 |
19 |
9,50% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Bevételek összesen |
200 |
200 |
19 |
9,50% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
4 587 |
4 577 |
4 707 |
102,84% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
582 |
606 |
607 |
100,10% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
4 525 |
6 170 |
8 479 |
137,42% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
7 000 |
7 000 |
3 734 |
53,34% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
2 100 |
7 200 |
170 |
2,36% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
18 794 |
25 553 |
17 696 |
69,25% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Kiadások összesen |
18 794 |
25 553 |
17 696 |
69,25% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
-18 594 |
-25 353 |
-17 677 |
69,72% |
|||
6. Üdülők
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
6 |
Üdülők |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
1 070 |
1 070 |
1 354 |
126,57% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
1 070 |
1 070 |
1 354 |
126,57% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Bevételek összesen |
1 070 |
1 070 |
1 354 |
126,57% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
1 047 |
1 047 |
718 |
68,61% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
1 880 |
1 880 |
1 075 |
57,17% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
2 927 |
2 927 |
1 793 |
61,26% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Kiadások összesen |
2 927 |
2 927 |
1 793 |
61,26% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
-1 857 |
-1 857 |
-439 |
23,63% |
|||
7. Közfoglalkoztatás
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
7 |
Közfoglalkoztatás |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
20 600 |
20 600 |
20 278 |
98,44% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
20 600 |
20 600 |
20 278 |
98,44% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Bevételek összesen |
20 600 |
20 600 |
20 278 |
98,44% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
23 127 |
23 127 |
21 595 |
93,38% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
1 490 |
1 490 |
1 695 |
113,73% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
1 820 |
1 725 |
1 382 |
80,13% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
0 |
254 |
254 |
100,00% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
26 437 |
26 596 |
24 926 |
93,72% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
0 |
0 |
382 |
0,00% |
||
|
Kiadások összesen |
26 437 |
26 596 |
25 309 |
95,16% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
-382 |
0,00% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
-5 837 |
-5 996 |
-5 031 |
83,90% |
|||
8. Városgazdálkodás
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
8 |
Városgazdálkodás |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
19 155 |
19 155 |
19 155 |
100,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
51 895 |
54 320 |
57 145 |
105,20% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
8 000 |
32 050 |
6 050 |
18,88% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
1 755 |
1 755 |
1 755 |
100,00% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
80 805 |
107 280 |
84 105 |
78,40% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Bevételek összesen |
80 805 |
107 280 |
84 105 |
78,40% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
9 029 |
8 987 |
9 244 |
102,86% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
1 146 |
1 146 |
1 207 |
105,29% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
124 373 |
117 533 |
108 607 |
92,41% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
0 |
-100 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
110 200 |
121 200 |
35 950 |
29,66% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
76 270 |
77 327 |
2 386 |
3,09% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
30 000 |
37 910 |
18 127 |
47,81% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
351 018 |
364 003 |
175 520 |
48,22% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Kiadások összesen |
351 018 |
364 003 |
175 520 |
48,22% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
-270 213 |
-256 723 |
-91 415 |
35,61% |
|||
9. Igazgatási tevékenység
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
|
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
9 |
Igazgatási tevékenység |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
910 628 |
948 210 |
950 927 |
100,29% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
910 628 |
948 210 |
948 210 |
100,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
121 000 |
127 800 |
135 425 |
105,97% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
3 000 |
11 238 |
18 263 |
162,51% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
10 160 |
4 660 |
4 723 |
101,35% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
0 |
2 000 |
2 130 |
106,50% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
1 044 788 |
1 093 908 |
1 111 469 |
101,61% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
354 183 |
383 341 |
391 234 |
102,06% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
354 183 |
346 291 |
354 183 |
102,28% |
||
|
Bevételek összesen |
1 398 972 |
1 477 249 |
1 502 703 |
101,72% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
38 513 |
46 198 |
43 950 |
95,13% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
4 837 |
5 387 |
4 329 |
80,36% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
17 060 |
17 015 |
14 326 |
84,20% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
263 863 |
306 196 |
173 807 |
56,76% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
0 |
76 |
154 |
202,61% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
324 273 |
374 872 |
236 567 |
63,11% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
764 084 |
797 726 |
764 241 |
95,80% |
||
|
Kiadások összesen |
1 088 358 |
1 172 598 |
1 000 808 |
85,35% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
-409 901 |
-414 385 |
-373 007 |
90,01% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
310 614 |
304 651 |
501 895 |
164,74% |
|||
10. KEOP-1.3.0 pályázat
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
10 |
KEOP-1.3.0 Ivóvízminőségjav |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Bevételek összesen |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Kiadások összesen |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
11. Tanuszoda
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
11 |
Tanuszoda |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Bevételek összesen |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Kiadások összesen |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
12. ÁROP pályázat
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
12 |
ÁROP |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Bevételek összesen |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Kiadások összesen |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
13. ASP pályázat
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
13 |
ASP |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Bevételek összesen |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Kiadások összesen |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
14. TOP pályázatok
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
|
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
14 |
TOP PÁLYÁZATOK |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
0 |
0 |
570 |
0,00% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
0 |
0 |
570 |
0,00% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
1 224 362 |
1 232 254 |
1 224 362 |
99,36% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
1 224 362 |
1 232 254 |
1 224 362 |
99,36% |
||
|
Bevételek összesen |
1 224 362 |
1 232 254 |
1 224 932 |
99,41% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
550 |
1 475 |
920 |
62,40% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
137 |
137 |
108 |
78,60% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
91 032 |
91 112 |
26 695 |
29,30% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
933 889 |
941 001 |
134 736 |
14,32% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
198 753 |
198 528 |
234 163 |
117,95% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
1 224 361 |
1 232 253 |
396 621 |
32,19% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Kiadások összesen |
1 224 361 |
1 232 253 |
396 621 |
32,19% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
1 224 362 |
1 232 254 |
1 224 362 |
99,36% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
1 |
1 |
828 311 |
||||
15. GYEP pályázat
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
15 |
GYEP |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
3 645 |
3 645 |
3 645 |
100,00% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
3 645 |
3 645 |
3 645 |
100,00% |
||
|
Bevételek összesen |
3 645 |
3 645 |
3 645 |
100,00% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
3 645 |
3 645 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
3 645 |
3 645 |
0 |
0,00% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Kiadások összesen |
3 645 |
3 645 |
0 |
0,00% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
3 645 |
3 645 |
3 645 |
100,00% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
3 645 |
||||
16. GYEP INFRA pályázat
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
16 |
INFRA |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Bevételek összesen |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Kiadások összesen |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
17. EFOP392 pályázat
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
17 |
EFOP392 |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Bevételek összesen |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Kiadások összesen |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
18. EFOP153 pályázat
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
18 |
EFOP153 |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
10 919 |
10 919 |
10 919 |
100,00% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
10 919 |
10 919 |
10 919 |
100,00% |
||
|
Bevételek összesen |
10 919 |
10 919 |
10 919 |
100,00% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
21 678 |
21 678 |
21 678 |
100,00% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
21 678 |
21 678 |
21 678 |
100,00% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Kiadások összesen |
21 678 |
21 678 |
21 678 |
100,00% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
10 919 |
10 919 |
10 919 |
100,00% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
-10 759 |
-10 759 |
-10 759 |
100,00% |
|||
19. Egyéb pályázatok
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
Eredeti előir. |
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
19 |
EGYÉB PÁLYÁZATOK |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
0 |
0 |
8 047 |
0,00% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
0 |
58 793 |
58 793 |
100,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
0 |
58 793 |
66 840 |
113,69% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Bevételek összesen |
0 |
58 793 |
66 840 |
113,69% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
0 |
1 300 |
28 |
2,16% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
0 |
6 793 |
0 |
0,00% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
0 |
50 700 |
0 |
0,00% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
0 |
58 793 |
28 |
0,05% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Kiadások összesen |
0 |
58 793 |
28 |
0,05% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
66 812 |
0,00% |
|||
20. Önkormányzat összesen
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
|
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
1.-19. |
Önkormányzat összesen |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
932 704 |
976 286 |
987 321 |
101,13% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
910 628 |
948 210 |
948 210 |
100,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
19 155 |
77 948 |
77 948 |
100,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
121 000 |
127 800 |
135 425 |
105,97% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
132 870 |
140 243 |
155 579 |
110,94% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
18 160 |
36 710 |
10 923 |
29,75% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
1 955 |
3 955 |
3 904 |
98,71% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
1 225 845 |
1 362 942 |
1 371 101 |
100,60% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
2 335 802 |
2 405 353 |
2 372 251 |
98,62% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
1 596 491 |
1 596 589 |
1 596 589 |
100,00% |
||
|
Bevételek összesen |
3 561 647 |
3 768 296 |
3 743 352 |
99,34% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
605 433 |
620 865 |
611 626 |
98,51% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
84 416 |
92 005 |
89 092 |
96,83% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
445 572 |
465 712 |
356 646 |
76,58% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
7 000 |
6 900 |
3 734 |
54,12% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
397 841 |
456 274 |
231 605 |
50,76% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
1 028 547 |
1 041 676 |
144 483 |
13,87% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
228 753 |
287 138 |
252 289 |
87,86% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
2 797 562 |
2 970 569 |
1 689 476 |
56,87% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
764 084 |
797 726 |
764 624 |
95,85% |
||
|
Kiadások összesen |
3 561 647 |
3 768 296 |
2 454 100 |
65,12% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
1 571 718 |
1 607 627 |
1 607 627 |
100,00% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
1 289 252 |
0,00% |
|||
21. Nettósított összesen
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
|
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
1.-19. |
Nettósított önkormányzat összesen |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
932 704 |
976 286 |
987 321 |
101,13% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
910 628 |
948 210 |
948 210 |
100,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
19 155 |
77 948 |
77 948 |
100,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
121 000 |
127 800 |
135 425 |
105,97% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
132 870 |
140 243 |
155 579 |
110,94% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
18 160 |
36 710 |
10 923 |
29,75% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
1 955 |
3 955 |
3 904 |
98,71% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
1 225 845 |
1 362 942 |
1 371 101 |
100,60% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
1 596 491 |
1 633 639 |
1 633 639 |
100,00% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
1 596 491 |
1 596 589 |
1 596 589 |
100,00% |
||
|
Bevételek összesen |
2 822 336 |
2 996 581 |
3 004 740 |
100,27% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
605 433 |
620 865 |
611 626 |
98,51% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
84 416 |
92 005 |
89 092 |
96,83% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
445 572 |
465 712 |
356 646 |
76,58% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
7 000 |
6 900 |
3 734 |
54,12% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
397 841 |
456 274 |
231 605 |
50,76% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
1 028 547 |
1 041 676 |
144 483 |
13,87% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
228 753 |
287 138 |
252 289 |
87,86% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
2 797 562 |
2 970 569 |
1 689 476 |
56,87% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
24 773 |
26 012 |
26 012 |
100,00% |
||
|
Kiadások összesen |
2 822 336 |
2 996 581 |
1 715 488 |
57,25% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
1 571 718 |
1 607 627 |
1 607 627 |
100,00% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
1 289 252 |
0,00% |
|||
22. Önálló intézmények nélkül
|
cím száma |
Előir. |
Kiem. |
|
|
Módosított előir. |
|
Tény/ mód.eir. |
|
4.-19. |
Önálló intézmények nélkül |
||||||
|
Bevételek |
1 |
Működési célú támogatások áh.belül |
931 228 |
974 810 |
985 355 |
101,08% |
|
|
1 |
Önkormányzatok működési támogatása |
910 628 |
948 210 |
948 210 |
100,00% |
||
|
2 |
Felhalmozási célú támogatások áh.belül |
19 155 |
77 948 |
77 948 |
100,00% |
||
|
3 |
Közhatalmi bevételek |
121 000 |
127 800 |
135 425 |
105,97% |
||
|
4 |
Működési bevételek |
55 965 |
66 628 |
77 703 |
116,62% |
||
|
5 |
Felhalmozási bevételek |
18 160 |
36 710 |
10 773 |
29,35% |
||
|
6 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
1 955 |
3 955 |
3 904 |
98,71% |
||
|
7 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési bevételek |
1 147 464 |
1 287 851 |
1 291 108 |
100,25% |
|||
|
8 |
Finanszírozási bevételek |
1 593 109 |
1 630 159 |
1 630 159 |
100,00% |
||
|
1 |
Maradvány igénybevétele |
1 593 109 |
1 593 109 |
1 593 109 |
100,00% |
||
|
Bevételek összesen |
2 740 573 |
2 918 011 |
2 921 268 |
100,11% |
|||
|
Kiadások |
1 |
Személyi juttatások |
76 853 |
89 932 |
85 688 |
95,28% |
|
|
2 |
Munkaadót terhelő járulékok |
8 192 |
9 354 |
8 533 |
91,23% |
||
|
3 |
Dologi kiadások |
247 690 |
245 235 |
166 323 |
67,82% |
||
|
4 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai |
7 000 |
6 900 |
3 734 |
54,12% |
||
|
5 |
Egyéb működési célú kiadások |
397 841 |
456 274 |
231 605 |
50,76% |
||
|
6 |
Beruházási kiadások |
1 010 159 |
1 025 452 |
137 549 |
13,41% |
||
|
7 |
Felújítási kiadások |
228 753 |
287 138 |
252 289 |
87,86% |
||
|
8 |
Egyéb felhalmozási célú kiadások |
0 |
0 |
0 |
0,00% |
||
|
Költségvetési kiadások |
1 976 488 |
2 120 284 |
885 722 |
41,77% |
|||
|
9 |
Finanszírozási kiadások |
764 084 |
797 726 |
764 624 |
95,85% |
||
|
Kiadások összesen |
2 740 573 |
2 918 011 |
1 650 345 |
56,56% |
|||
|
Finanszírozási bevételek és kiadások egyenlege |
829 025 |
832 433 |
865 536 |
103,98% |
|||
|
Bevételek és kiadások egyenlege |
0 |
0 |
1 270 923 |
0,00% |
|||
4. melléklet az 5/2026. (IV. 27.) önkormányzati rendelethez
|
Működési mérleg |
|||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bevételek |
Kiadások |
||||||||
|
Ssz. |
Megnevezés |
Eredeti |
Módosított |
Tény |
Ssz. |
Megnevezés |
Eredeti |
Módosított |
Tény |
|
01 |
Működési célú támogatások (bizonytalan tám.nélkül) |
932 704 |
976 286 |
987 321 |
01 |
Bérjellegű kiadások |
689 849 |
712 870 |
700 718 |
|
02 |
Közhatalmi bevételek |
109 100 |
115 900 |
122 382 |
02 |
Dologi kiadások, (átfutó…) |
445 572 |
465 712 |
356 646 |
|
03 |
Egyéb működési bevételek |
132 870 |
140 243 |
155 579 |
03 |
Ellátottak pénzbeli juttatásai (segélyekkel) |
7 000 |
6 900 |
3 734 |
|
04 |
Működési célú átvett pénzeszközök |
1 955 |
3 955 |
3 904 |
04 |
Egyéb működési célú kiadások |
254 777 |
292 103 |
231 605 |
|
05 |
Finanszírozási bevételek (pénzmaradvány nélkül) |
739 311 |
808 765 |
775 662 |
05 |
Finanszírozási kiadások |
764 084 |
797 726 |
764 624 |
|
06 |
Más célra fordítható fejl.bevétel |
0 |
0 |
0 |
06 |
Működési célú tartalékok |
58 064 |
74 171 |
0 |
|
Összesen |
1 915 941 |
2 045 149 |
2 044 848 |
||||||
|
Működési hiány |
303 406 |
304 333 |
12 479 |
||||||
|
Belső finanszírozás |
303 406 |
304 334 |
304 334 |
||||||
|
Külső finanszírozási kötelezettség |
0 |
0 |
0 |
||||||
|
Adósságot keletkezető ügylet határa (15.sz.melléklet) |
126 935 |
||||||||
|
Összesen |
2 219 347 |
2 349 482 |
2 349 182 |
Összesen |
2 219 347 |
2 349 482 |
2 057 327 |
||
|
Működési egyensúly |
OK |
0 |
291 855 |
Működési egyensúly |
OK |
||||
|
Fejlesztési mérleg |
|||||||||
|
Bevételek |
Kiadások |
||||||||
|
Ssz. |
Megnevezés |
Eredeti |
Módosított |
Tény |
Ssz. |
Megnevezés |
Eredeti |
Módosított |
Tény |
|
01 |
Felhalmozási célú támogatások |
19 155 |
77 948 |
77 948 |
01 |
Beruházási kiadások |
1 028 547 |
1 041 676 |
144 483 |
|
02 |
Tulajdonosi bevételek fejlesztési része |
0 |
0 |
02 |
Felújítási kiadások |
228 753 |
287 138 |
252 289 |
|
|
03 |
Magánszemélyek kommunális adója (100%) |
11 900 |
11 900 |
13 044 |
03 |
Egyéb felhalmozási kiadások |
0 |
0 |
0 |
|
04 |
Felhalmozási bevételek |
18 160 |
36 710 |
10 923 |
04 |
Korábban felvett fejlesztési célú hitelek, kölcsönök |
0 |
0 |
0 |
|
05 |
Felhalmozási célú átvett pénzeszközök |
0 |
0 |
0 |
05 |
Korábban felvett fejlesztési célú hitelek, kölcsönök |
0 |
0 |
0 |
|
06 |
Más célra fordítható fejl.bevétel |
0 |
0 |
0 |
06 |
Tartalékok fejlesztési célra elkülönített része |
85 000 |
90 000 |
0 |
|
Összesen |
49 215 |
126 558 |
101 915 |
||||||
|
Felhalmozási hiány |
1 293 085 |
1 292 255 |
294 858 |
||||||
|
Belső finanszírozás |
1 293 085 |
1 292 255 |
1 292 255 |
||||||
|
Külső finanszírozási kötelezettség (adósságot keletkeztető ügylet) |
0 |
0 |
0 |
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
Felhalmozási egyensúly |
OK |
997 397 |
Felhalmozási egyensúly |
OK |
0 |
||||
5. melléklet az 5/2026. (IV. 27.) önkormányzati rendelethez
|
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|
|
1 |
Saját v.bérelt ing haszn |
Sportpálya henger 1000, háló, oszlop 800, kapu 508 |
1 000 000 |
1 900 000 |
855 000 |
|
2 |
Fogorvosi ellátás |
Fogorvosi eszközök |
0 |
0 |
15 016 |
|
3 |
Hosszabb közfoglalkoztatás |
Lapvibrátor |
0 |
200 000 |
200 000 |
|
4 |
Piac és vásár |
Piac eszköz |
0 |
21 000 |
20 828 |
|
5 |
Tel.vízell.és vízmin.véd |
Rekonstrukciós keret DRV |
60 000 000 |
59 300 000 |
257 700 |
|
6 |
Tel.vízell.és vízmin.véd |
Ivóvízkút vízjogi létesítési terve |
0 |
700 000 |
700 000 |
|
7 |
Egyéb városgazd és karbantartók |
Eszközök |
0 |
0 |
45 512 |
|
8 |
Önkormányzati jogalkotás |
Telefon |
0 |
60 000 |
121 244 |
|
9 |
TOP_PLUSZ-1.2.1 KÖZÖSSÉG 2022 |
Pályázati beruházás |
0 |
23 892 431 |
23 686 614 |
|
10 |
TOP_PLUSZ-1.2.1 KÖZÖSSÉG 2022 |
Pályázati beszerzés |
175 815 000 |
159 815 000 |
0 |
|
11 |
TOP_PLUSZ-1.2.1 ZÖLD 2022 |
Pályázati beruházás |
0 |
74 723 738 |
74 929 555 |
|
12 |
TOP_PLUSZ-1.2.1 ZÖLD 2022 |
Pályázati beszerzés |
154 357 000 |
79 553 262 |
0 |
|
13 |
TOP_PLUSZ-1.2.1 ÚJTELEP CSVÍZ |
Pályázati beszerzés |
67 726 000 |
67 501 000 |
0 |
|
14 |
TOP_PLUSZ-1.2.1 SZENT IMRE CSVÍZ |
Pályázati beszerzés |
2 270 000 |
2 045 000 |
0 |
|
15 |
TOP_PLUSZ-3.3.2 EGÉSZSÉGHÁZ |
Pályázati beszerzés |
167 002 000 |
166 752 000 |
0 |
|
16 |
TOP_PLUSZ-3.3.2 SZOC INFRA |
Pályázati beruházás |
0 |
661 420 |
661 420 |
|
17 |
TOP_PLUSZ-3.3.2 SZOC INFRA |
Pályázati beszerzés |
12 511 000 |
11 849 580 |
11 849 290 |
|
18 |
TOP_PLUSZ-1.1.3 KIÁLLÍTÓ TÉR |
Pályázati beszerzés |
155 665 000 |
155 665 000 |
0 |
|
19 |
VJP EGÉSZSÉGHÁZ |
VJP piac |
0 |
5 349 000 |
0 |
|
20 |
Általános Művelődési Központ |
ÁMK keret, mobil áramelosztó 150 |
10 000 000 |
4 950 000 |
0 |
|
21 |
Általános Művelődési Központ |
Intézményi fejlesztések |
5 350 000 |
6 519 000 |
2 947 325 |
|
22 |
Közös hivatal |
Alkatrészek |
50 000 |
142 000 |
141 683 |
|
23 |
Közös hivatal |
Számítástechnikai fejlesztés |
300 000 |
358 000 |
272 350 |
|
24 |
Család-és gyermekjóléti központ |
GYJK iktató modul |
0 |
70 000 |
64 035 |
|
25 |
Család-és gyermekjóléti központ |
GYJK keret |
1 300 000 |
2 040 000 |
2 034 646 |
|
26 |
ÁFA |
215 201 000 |
217 608 189 |
25 681 220 |
|
|
Felhalmozási kiadások összesen : |
1 028 547 000 |
1 041 675 620 |
144 483 438 |
||
|
II. |
Szervezet neve |
Felújítási kiadások |
Eredeti előir. |
Módosított |
Tény |
|
1 |
Utak, hidak |
Kossuth járda 300 |
8 000 000 |
300 000 |
0 |
|
2 |
Saját v.bérelt ing haszn |
KÖH festés falbontás |
0 |
1 000 000 |
1 834 901 |
|
3 |
Közvilágítás |
Korszerűsítés |
0 |
12 800 000 |
0 |
|
4 |
VIS MAIOR 2023 |
Támfal 2023-as pályázat |
15 800 000 |
15 800 000 |
15 796 321 |
|
5 |
TOP_PLUSZ-2.1.1 ENERGETIKA 2022 |
Páláyzati megvalósítás |
72 161 000 |
72 161 000 |
51 402 408 |
|
6 |
TOP_PLUSZ-1.2.1 KÖZÖSSÉG 2022 |
Páláyzati megvalósítás |
0 |
0 |
32 746 905 |
|
7 |
TOP_PLUSZ-1.2.1 ZÖLD 2022 |
Páláyzati megvalósítás |
0 |
0 |
26 541 811 |
|
8 |
TOP_PLUSZ-1.2.1 ÚJTELEP CSVÍZ |
Páláyzati megvalósítás |
0 |
0 |
44 000 000 |
|
9 |
TOP_PLUSZ-1.2.1 NAGYVÁRAD CSVÍZ |
Páláyzati megvalósítás |
54 588 000 |
54 363 000 |
570 244 |
|
10 |
TOP_PLUSZ-3.3.2 SZOC INFRA |
Páláyzati megvalósítás |
29 750 000 |
29 750 000 |
51 104 717 |
|
11 |
VJP EGÉSZSÉGHÁZ |
VJP Orvosi rendelő |
0 |
39 922 000 |
0 |
|
12 |
ÁFA |
48 454 000 |
61 042 000 |
28 292 121 |
|
|
Felújítási kiadások összesen : |
228 753 000 |
287 138 000 |
252 289 428 |
||
|
II. |
Szervezet neve |
Egyéb felhalmozási kiadás |
Eredeti előir. |
Módosított |
Tény |
|
1 |
|||||
|
Egyéb felhalmozási kiadás |
0 |
0 |
0 |
6. melléklet az 5/2026. (IV. 27.) önkormányzati rendelethez
|
I. |
Működési célú pénzeszközátadások |
Eredeti előir. |
Módosított |
Tény |
|---|---|---|---|---|
|
1 |
BURSA |
1 900 000 |
1 900 000 |
0 |
|
2 |
Szociális kölcsön |
200 000 |
300 000 |
170 000 |
|
3 |
Nonprofit Kft fejlesztési 3 millió kátyúzás itt |
24 000 000 |
34 300 000 |
34 300 000 |
|
4 |
Sportkör 1000, polgárőr 200, egyéb 500 ÍJ + 200 Sportkör utazás |
1 200 000 |
1 900 000 |
1 650 000 |
|
5 |
BURSA |
0 |
2 930 000 |
1 880 000 |
|
6 |
Tankerület üdültetés (II. Fülöp) |
0 |
0 |
1 050 000 |
|
7 |
köztemetés |
0 |
2 000 000 |
130 000 |
|
8 |
Alapítványnak visszatérítendő |
0 |
0 |
2 000 000 |
|
9 |
Alapítvány 440, orvosok 2052, sásd és térsége 550 |
1 750 639 |
3 042 000 |
3 041 278 |
|
10 |
Elszámolás keret 2024 elszámolás 1645, DRV lakossági 2024 |
33 401 401 |
16 508 393 |
6 136 929 |
|
11 |
Szolidaritási hozzájárulás |
9 320 605 |
46 218 441 |
27 832 899 |
|
12 |
Szoc Társulás |
161 326 457 |
161 326 457 |
131 186 177 |
|
13 |
EFOP 153 visszafizetési keret |
21 677 993 |
21 677 993 |
21 677 993 |
|
Összesen |
254 777 095 |
292 103 284 |
231 605 276 |
|
|
II. |
Felhalmozási célú pénzeszközátadás |
Eredeti előir. |
Módosított |
Tény |
|
1 |
||||
|
Összesen |
||||
|
III. |
Közvetett támogatások |
Eredeti előir. |
Módosított |
Tény |
|
1 |
ellátottak tér.díj, kártérítés elengedése |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
lakoss.lakásép,felúj.kölcsön elengedése |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
helyi adó, gépj.adó kedvezm.,mentesség |
600 000 |
0 |
0 |
|
4 |
hely.eszk.haszn.bev.kedvezm.,mentesség |
0 |
0 |
0 |
|
5 |
egyéb kedvezmény kölcsön elengedés (háziorvosok) |
0 |
2 052 000 |
0 |
|
Összesen |
600 000 |
2 052 000 |
0 |
7. melléklet az 5/2026. (IV. 27.) önkormányzati rendelethez
|
Állami támogatások |
3 003 |
Sásd |
|||||
|
Támogatás címe |
összeg (FT/fő) |
fő |
összeg |
KIEG |
ÖSSZ |
||
|
|
alaplétszám |
|
18,17 |
1.1.1.1. |
203 817 620 |
0 |
203 817 620 |
|
Korrekció |
8,91 |
||||||
|
Beszámítás után |
220 841 981 |
0 |
220 841 981 |
||||
|
|
Zöldterület (ha alapú) |
26 000 |
222,20 |
1.1.1.2. |
5 777 200 |
0 |
5 777 200 |
|
Beszámítás után |
5 777 200 |
0 |
5 777 200 |
||||
|
Közvilágítás |
6 633 000 |
1 |
1.1.1.3.1. |
6 633 000 |
0 |
6 633 000 |
|
|
Beszámítás után |
6 633 000 |
0 |
6 633 000 |
||||
|
Köztemető |
2 042 210 |
1 |
1.1.1.4. |
2 042 210 |
0 |
2 042 210 |
|
|
Beszámítás után |
2 042 210 |
0 |
2 042 210 |
||||
|
Közutak |
3 728 410 |
1 |
1.1.1.5. |
3 728 410 |
0 |
3 728 410 |
|
|
Beszámítás után |
3 728 410 |
0 |
3 728 410 |
||||
|
Egyéb önk. feladatok |
2 800 |
3 003 |
1.1.1.6. |
8 408 400 |
0 |
8 408 400 |
|
|
Beszámítás után |
8 408 400 |
0 |
8 408 400 |
||||
|
Lakott külterület |
2 550 |
23 |
1.1.1.7. |
58 650 |
0 |
58 650 |
|
|
Beszámítás után |
58 650 |
0 |
58 650 |
||||
|
Önk.működési támogatása |
- |
- |
1.1.1. |
247 489 851 |
0 |
247 489 851 |
|
|
Összes beszámítás |
- |
- |
0 |
0 |
0 |
||
|
Polgármesteri ill.tám. |
- |
- |
1.1.4. |
9 087 104 |
5 048 390 |
14 135 494 |
|
|
Közvilágítás üzemeltetési kieg. |
1.1.1.3.2. |
16 270 000 |
0 |
16 270 000 |
|||
|
Önk.működésének ál.támogatása (beszámítás után) |
- |
- |
1.1. |
272 846 955 |
5 048 390 |
277 895 345 |
|
|
Működtetési tám. |
172 374 |
119,7 |
1.2.1.1. |
20 633 168 |
0 |
20 633 168 |
|
|
Üzemeltetési kieg. |
- |
- |
1.2.1.3. |
0 |
0 |
0 |
|
|
Óvodaped.bértám. |
8 372 000 |
11,6 |
1.2.2.1. |
97 115 200 |
21 634 000 |
118 749 200 |
|
|
Kieg.tám.minősített ped. |
- |
5 |
1.2.3.1.1. |
5 326 900 |
1 129 400 |
6 456 300 |
|
|
Nemzetiségi pótlék |
896 000 |
0 |
1.2.4.1.2. |
896 000 |
190 000 |
1 086 000 |
|
|
Segítők bértám.nem szak. |
5 268 000 |
0 |
1.2.5.1.1. |
36 876 000 |
0 |
36 876 000 |
|
|
Óvoda támogatások összesen |
- |
- |
160 847 268 |
22 953 400 |
183 800 668 |
||
|
Köznevelési feladatok összesen |
1.2. |
160 847 268 |
22 953 400 |
183 800 668 |
|||
|
Pénzbeni és term.szoc.ell. |
3 003 |
1.3.1. |
0 |
0 |
0 |
||
|
CSGYJ SZOLGÁLAT |
7 140 000 |
1,5 |
1.3.2.1. |
10 710 000 |
0 |
10 710 000 |
|
|
CSGYJ KÖZPONT |
6 770 000 |
5,5 |
1.3.2.2.1. |
37 235 000 |
0 |
37 235 000 |
|
|
Óvodai és iskolai szociális segítő |
5 255 |
1 160 |
1.3.2.2.2. |
6 095 800 |
0 |
6 095 800 |
|
|
SZOCIÁLIS ÉTKEZTETÉS |
97 410 |
163 |
1.3.2.3.2. |
15 877 830 |
0 |
15 877 830 |
|
|
Házi segítségnyújtás |
842 600 |
44 |
1.3.2.4.3. |
37 074 400 |
0 |
37 074 400 |
|
|
Falugondnoki szolgálat |
6 343 500 |
1 |
1.3.2.5. |
6 343 500 |
0 |
6 343 500 |
|
|
INE normál |
558 800 |
44 |
1.3.2.6.2. |
24 587 200 |
0 |
24 587 200 |
|
|
INE demens |
1 119 800 |
31 |
1.3.2.8.2. |
34 713 800 |
0 |
34 713 800 |
|
|
Bölcsőde |
Bértámogatás |
7 338 000 |
5,4 |
1.3.3.1.2. |
39 625 200 |
0 |
39 625 200 |
|
Működési támogatás |
- |
- |
1.3.3.2. |
4 727 200 |
0 |
4 727 200 |
|
|
Bölcsődei ellátás |
- |
- |
1.3.3. |
44 352 400 |
0 |
44 352 400 |
|
|
Szoc.és gy.jóléti feladatok |
1.3. |
216 989 930 |
0 |
216 989 930 |
|||
|
Étkezte- tés |
Bértámogatás |
3 924 000 |
7,44 |
1.4.1.1. |
29 194 560 |
0 |
29 194 560 |
|
Üzemeltetési tám. |
- |
- |
1.4.1.2. |
145 013 822 |
0 |
145 013 822 |
|
|
Szünidei étkeztetés |
342 |
264 |
1.4.2. |
90 288 |
0 |
90 288 |
|
|
Étkeztetések összesen |
- |
- |
1.4. |
174 298 670 |
0 |
174 298 670 |
|
|
Könyvtári és közművelődési feladatok |
2 213 |
3 003 |
1.5.2. |
6 645 639 |
0 |
6 645 639 |
|
|
ÁLLAMI TÁMOGATÁSOK ÖSSZESEN |
|
|
|
|
|
||
|
Szolidaritási hozzájárulás |
- |
- |
4. |
9 320 605 |
0 |
9 320 605 |
|
8. melléklet az 5/2026. (IV. 27.) önkormányzati rendelethez
|
A./ Közhatalmi bevételek |
Eredeti előir. |
Módosított |
Tény |
||
|---|---|---|---|---|---|
|
1 |
Építményadó (6002) és Mag.komm.adója bevételei (7041) |
11 900 000 |
11 900 000 |
13 043 785 |
|
|
2 |
Állandó jelleggel végzett tevékenység után fizetett iparűzési adó bevételei |
108 000 000 |
115 000 000 |
121 659 901 |
|
|
3 |
Egyéb közhatalmi bevételek teljesítése |
1 100 000 |
900 000 |
721 692 |
|
|
Közhatalmi bevételek összesen |
121 000 000 |
127 800 000 |
135 425 378 |
||
|
B./ Működési bevételek |
Eredeti előir. |
Módosított |
Tény |
||
|
Kiemelt működési bevételek |
132 870 000 |
138 783 000 |
147 896 430 |
||
|
1 |
Fonyódliget térítés |
800 000 |
800 000 |
997 897 |
|
|
2 |
közterület, korzó 180/hó, lakbér 3000 |
6 500 000 |
3 300 000 |
2 018 130 |
|
|
3 |
Közösségi ház 8000, hivatal 9300, Arad u rezsi 1000 |
18 300 000 |
19 600 000 |
4 906 285 |
|
|
4 |
Közösségi ház Tanker, PSZC 8600, hivatal 7700, Arad u rezsi 1300 |
0 |
0 |
15 083 710 |
|
|
5 |
Temetői bevétel |
400 000 |
400 000 |
436 923 |
|
|
6 |
Piaci bevétel |
3 180 000 |
3 845 000 |
5 786 |
|
|
7 |
Korzó bevétel |
0 |
0 |
4 134 712 |
|
|
8 |
DRV eszközhasználati díj |
13 000 000 |
13 000 000 |
13 654 330 |
|
|
9 |
Kamat MBH |
0 |
6 500 000 |
6 704 437 |
|
|
10 |
ÁMK ellátási díjak (étk, szoc.étk., Csorba, csarnok) |
48 060 000 |
46 560 000 |
46 143 737 |
|
|
11 |
ÁMK gyerekétkeztetés |
14 230 000 |
13 030 000 |
12 971 096 |
|
|
12 |
KÖH falugazdász 40/hó, házasság 150 (7000 ÖNK-nál) |
630 000 |
630 000 |
50 748 |
|
|
13 |
KÖH falugazdász 40/hó, házasság 150 (7000 ÖNK-nál) |
0 |
0 |
480 000 |
|
|
14 |
KH 3000, üdülés 1,4, visszatérülések, egyéb (különleges intézkedések számlája) |
3 070 000 |
6 308 000 |
13 854 526 |
|
|
15 |
Kiszámlázott szolg.Áfa-k |
24 700 000 |
24 810 000 |
26 454 113 |
|
|
Működési bevételek |
132 870 000 |
140 243 000 |
155 579 124 |
||
9. melléklet az 5/2026. (IV. 27.) önkormányzati rendelethez
|
Felhalmozási bevételek |
Eredeti előir. |
Módosított |
Tény |
|
|---|---|---|---|---|
|
I. |
Felhalmozási célú támogatások |
19 155 000 |
77 948 189 |
77 948 189 |
|
1 |
Támfal Vis Maior |
0 |
19 155 000 |
19 155 000 |
|
2 |
Támfal Vis Maior |
19 155 000 |
0 |
0 |
|
3 |
VJP támogatás |
0 |
58 793 189 |
52 000 000 |
|
4 |
VJP támogatás |
0 |
0 |
6 793 189 |
|
II. |
Értékesítések |
18 160 000 |
36 710 000 |
10 922 984 |
|
1 |
Ingatlanok rezsi visszatér. |
8 000 000 |
26 000 000 |
0 |
|
2 |
Insignia 4160, konyhai eszköz 500 |
10 160 000 |
4 660 000 |
4 722 984 |
|
3 |
ARBOS traktor 6000, utánfutó |
0 |
6 050 000 |
6 050 000 |
|
4 |
Konyhai eszköz |
0 |
0 |
150 000 |
|
III. |
Felh.jellegű tulajdonosi bevételek |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
||||
|
Felhalmozási bevételek összesen |
37 315 000 |
114 658 189 |
88 871 173 |
|
10. melléklet az 5/2026. (IV. 27.) önkormányzati rendelethez
|
A. |
Támogatások |
Eredeti előir. |
Módosított |
Tény |
|
|---|---|---|---|---|---|
|
I. |
Önkormányzat költségvetési tám. |
910 628 260 |
948 209 507 |
948 209 507 |
|
|
1 |
Helyi önkormányzatok működésének általános támogatása |
263 482 382 |
278 437 868 |
278 437 868 |
|
|
2 |
Települési önkormányzatok egyes köznevelési feladatainak |
182 544 828 |
202 429 915 |
202 429 915 |
|
|
3 |
Települési önkormányzatok egyes szociális és gyermekjólé |
211 509 400 |
241 372 029 |
241 372 029 |
|
|
4 |
Települési önkormányzatok gyermekétkeztetési feladataina |
165 387 730 |
174 538 556 |
174 538 556 |
|
|
5 |
Települési önkormányzatok kulturális feladatainak támogat |
6 645 639 |
14 027 105 |
14 027 105 |
|
|
6 |
Szoc. tűzifa, 2026 megelőlegezés 24.773.190 |
81 058 281 |
37 404 034 |
37 404 034 |
|
|
II. |
Működési célú egyéb támogatás |
22 076 000 |
28 076 000 |
39 111 125 |
|
|
1 |
Közcélú támogatás |
20 600 000 |
20 600 000 |
20 277 951 |
|
|
2 |
közfoglalkoztatás tám. GYJK |
1 476 000 |
1 476 000 |
1 615 752 |
|
|
3 |
Fogorvosi támogatás |
0 |
6 000 000 |
6 102 400 |
|
|
4 |
BURSA vissza |
0 |
0 |
250 000 |
|
|
5 |
Diákmunka |
0 |
0 |
2 467 848 |
|
|
6 |
DIMOP tám.előleg |
0 |
0 |
8 047 174 |
|
|
7 |
ÁMK pályázat |
0 |
0 |
350 000 |
|
|
Támogatások összesen |
932 704 260 |
976 285 507 |
987 320 632 |
||
|
B. |
Működési célú pénzeszközátvétel |
Eredeti előir. |
Módosított |
Tény |
|
|
1 |
Szoc.kölcsönök visszatérülése |
200 000 |
200 000 |
19 000 |
|
|
2 |
DRV lakossági ivóvíz 2024 |
1 755 401 |
1 755 401 |
1 755 401 |
|
|
3 |
Támogatás visszatérülése |
0 |
2 000 000 |
130 000 |
|
|
4 |
Támogatás visszatérülése |
0 |
0 |
2 000 000 |
|
|
Működési célú pénzeszk.átvétel Összesen |
1 955 401 |
3 955 401 |
3 904 401 |
||
11. melléklet az 5/2026. (IV. 27.) önkormányzati rendelethez
Változott rendelkezések
Eszköztár
- Másolás a vágólapra
- Nyomtatás